הצהרת נגישות

רקע כללי

אני מאמין כי האינטרנט צריך להיות זמין ונגיש לכל אחד, ורצוני הוא לספק אתר אינטרנט שנגיש לקהל הרחב ביותר, ללא קשר לנסיבות וליכולת. בכדי לממש זאת, אני שואף לדבוק בקפדנות ככל האפשר בהנחיות הנגישות לתוכן ברשת האינטרנט על פי התקן הישראלי ת"י 5568 ברמה AA (המובסס על התקן עולמי WCAG 2.0). הנחיות אלה מסבירות כיצד להנגיש תוכן באינטרנט לאנשים עם מגוון רחב של מוגבלויות.

כיצד הנגישות באה לידי ביטוי באתר?

  • הגדלה והקטנה של כלל הטקסט באתר
  • שינוי ניגודיות צבעים (צבע רקע כהה)
  • הדגשת קישורים (מופעל בעת שינוי ניגודיות צבעים)
  • שינוי צבע טקסט וצבע רקע עבור לקויי ראיה ועיוורי צבעים (מופעל בעת שינוי ניגודיות צבעים)
  • הנגשת תפריטים, טפסים, היררכיית כותרות, רכיב טאבים, חלונות קופצים ועוד
  • עדכון פונטים לפונטים קראיים
  • הצהרת נגישות עם הסבר על תאימות, פערים ואחראי נגישות התאמת הנגישות נבדקה באמצעי עזר כגון מסכים ומכשירים שונים, וכללה שימוש טכנולוגיות מסייעות מסך קורא מסוג (NVDA, JAWS, VOICE OVER) הערה: השינויים יעשו באמצעות כלי הנגישות (כפתור בכחול) צף מעל האתר

כיצד להשתמש בתוסף הנגישות?

תוסף הנגישות פעיל כל הזמן באתר ואין צורך בפעולה מיוחד כלשהי ע"מ להפעילו, לחיצה על כפתור שינוי הצבעים בתוסף מבצע שינוי צבע רקע, שינוי צבע טקסט והדגשת קישורים. ניווט באמצעות מקלדת ע"י שימוש בכפתור TAB לדילוג לאזורי תוכן שונים.

תאימות דפדפנים ומערכות הפעלה

האתר נבדק בדפדפנים ובמכשירים שונים.

הבהרה

למרות המאמצים הטובים ביותר שלי לאפשר לכל אחד להתאים את האתר לצרכיו, עדיין עשויים להיות דפים או קטעים שאינם נגישים במלואם, נמצאים בתהליך הנגשה או חסרים להם פיתרון טכנולוגי הולם כדי להנגיש אותם. עד אשר אאתר חלופות אלו ניתן לפנות לאחראי הנגישות אשר פרטיו רשומים בהמשך עמוד זה לקבלת שירות נגיש עבור אזורים ורכיבים אלו.

אם מצאת תקלה, אם אתה או את מתקשה להשתמש בהיבט כלשהו באתר או אם יש לך רעיונות לשיפור, אשמח לשמוע ממך.

פרטי אחראי נגישות בעסק

אחראית הנגישות באתר: איציק יונה
מספר טלפון: 054-5224211
אימייל: [email protected]

הצהרת הנגישות מעודכנת לשנת 2024.